گروه خودرویی فاپکو

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
  • دسته بندی : برگزیده ها
  • نظرات : 0

 

شرکت فرازگامان پرگان با نام اختصار فاپکو در سال ۱۳۸۵و به شماره ثبت ۲۹۰۵۷۷ با هدف ارایه خدمات جانبی و تخصصی انواع خودرو ها تاسیس گردیده است.

در ابتدای راه ،هدف اصلی شرکت بر واردات محصولات با کیفیت از کشورهای کره و چین متمرکز شده بود و تا سال ۱۳۹۲ با بیش از ۶۰۰ محصول وارداتی در اصناف مختلف خودرو فعالیت خود را ادامه داد . با توجه به تحولات اقتصادی و ایجاد زمینه های تولیدی در داخل کشور ، هدف شرکت فاپکو بیشتر در امر تولید محصولات قرار گرفت .

در این بازه زمانی موفق به اخذ مجوزات لازم از سازمان صنایع و معادن گردید و اولین گام در راستای ایجاد کارخانه تولید و بسته بندی نیز برداشته شد . در این راستا شرکت موفق به تولید انواع مکملهای خودرو های بنزینی و دیزلی و تحت سه برند نانولس و وینر و فایوآپ گردید . کیفیت مطلوب و استقبال بازار داخلی سبب گردید تا تلاش شرکت در گسترش محصولات داخلی با توان بیشتر ادامه یابد و بازار صادرات محصولات به کشورهای دیگر نیز هموار گردد .

در سال ۱۳۹۳  و با افزایش تعداد نمایندگان توزیع در سراسر کشور و کسب اطلاعات پیرامون بازارهای هدف و نیز بررسی پتانسیل محصولات درکلیه اصناف وابسته به صنعت خودرو ، واردات محصولات با هدفمندی بیشتر و تمرکز در دو حوزه ادامه یافت که شامل بخش نخست محصولات مرتبط با کارواش و تزیینات و بخش دیگر در حوزه محصولات مرتبط با اتوسویس ها و آپاراتی ها .

در سال ۱۳۹۴ شرکت اقدام به واردات انحصاری روغن موتور با برند تجاری Coral Oil از کشور امارات نمود و با ورود به این صنعت ،گامی موثر در زمینه فراورده ای نفتی نیز آغاز گردید . استقبال موفق و تقاضای گسترده در خرید از این سبد کالا  و  متاسفانه مشکلاتی ازجمله ، تاخیر  در پروسه واردات و  نیز افزایش تعرفهای گمرک پیرامون محصولات وارداتی ،مدیران شرکت را مصمم در تولید در این عرصه نمود .

در سال ۱۳۹۵ اولین اقدامات در زمینه تولید و بسته بندی انواع محصولات مرتبط در این دسته صورت گرفت و با تکمیل پروژه تاکنون شرکت فاپکو موفق به تولید انواع محصولات و مشتقات روغن شامل روغنهای موتور اعم ازبنزین و دیزل  و نیز انواع روغنهای صنعتی شده است  و در جهت گسترش و استمرار در کیفیت کالا برند انحصاری شرکت فاپکو  با نام zado  نیز به ثبت رسید و تمرکز شرکت در تولیدات محصولات با نام تجاری zado نیز به سرعت افزایش یافته است .

با توجه به ارزشهای شرکت که رضایت مشتری ، کیفیت و سرعت خدمـات ، نوآوری و توسعه در محصولات و خدمــات و بهبود مستمر می باشد، به لطف و یاری پروردگار توانسته ایم شکـل جدیدی از خدمــات رسانی را ایجاد نماییم.

امید است با اتکا به خداوند متعال و راهنمایی های شما بتوانیم احساس رضایتمندی را در  فروشندگان و مصرف کنندگان  فراهم آوریم.

جهت ورود به سایت شرکت فاپکو و آشنایی با دیگر زمینه های فعالیت شرکت اینجا را کلیک کنید.

 

 

.

  نظرات