یک فرصت استثنایی شغلی

 • تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
 • دسته بندی : برگزیده ها
 • نظرات : 0

  یک فرصت استثنایی شغلی

 • پیشنهاد خاص برای کسانی که از کسب و کار خود راضی نیستند و از امکانات محل تجاری برخوردار هستند.
 • اشخاصی که ملک فروشگاه و یا مغازه ای را برای اجاره دارند.
 • پیشنهاد شروع تجارت برای اشخاصی که سرمایه زیادی ندارند و بدنبال ایجاد یک تجارت پر سود هستند.
 • فرصت استثنایی شغلی برای آن دسته افرادی که به دنبال کسب و کار با ایده جدید هستند.
 • اخذ نمایندگی یک برند تجاری بسیار پرسود برای آن دسته از متقاضیان همکاری در سیستم برندینگ.

گروه صنعتی زادو برای اولین بار در ایران و در اقدامی گسترده در سطح کشور فروش روغن موتور با برند تجاری زادو ” ZADO “و دیگر محصولات مرتبط را با هدف حذف واسطه های فروش و عرضه مستقیم محصولات در نمایندگی های خود در سراسر کشور به مصرف کننده نموده است.

مقدمه طرح جدید فروشگاهی زادو:

همانطور که میدانید روغن موتور و محصولات مرتبط با آن جزو محصولات مصرفی و ضروری برای هر دارنده خودرو محسوب میگردند و عرضه این محصولات در حال حاضر در اتو سرویس ها یا همان تعویض روغنی ها انجام می شود.
متاسفانه مسیر فروش محصول از کارخانه تا اتوسرویس توسط واسطه های فروش و بازاریابی، موجب افزایش قیمت نهایی کالا خواهد شد .بطوریکه هر واسطه با افزودن هزینه حمل و نقل و نیز سود فروش خود، بر قیمت اولیه محصول می افزاید تا جائیکه قیمت محصولات در فروشگاه حداقل 20 الی 25 درصد افزایش می یابد. هدف طرح فروشگاهی زادو ،حذف واسطه های تجاری در مسیر فروش محصول بالاخص روغن موتور  از کارخانه تا مصرف کننده میباشد و بدین صورت کالا با قیمت بسیار مناسبی به مصرف کننده نهایی ارائه خواهد شد .

اما نکته قابل توجه در این صنف این است که متاسفانه بسیاری از روغن موتورهای موجود در بازار ،اصلی یا اورجینال نیستند و بصورت تقلبی در اتوسرویس ها عرضه میگردند. در این شیوه، عرضه روغن موتور با شگردهای مختلفی صورت میگیرد که عمدتا فروشندگان و تعویض روغنی ها متوجه تقلبی بودن آنها نمی شوند و یا با طمع در خرید با قیمت پایین تر و حاشیه سود بالاتر اقدام به خرید می نمایند. افراد متقلب و سودجو، گالن های تقلبی را که دارای هالوگرام نیز می باشند در کارتن های متشکل از روغن های اصلی و تقلبی بسته بندی کرده و به بازار عرضه میکنند و یا با خرید گالن های خالی از اتوسرویس ها، روغن های نا مناسب و حتی روغن های تصفیه شده با کیفیت های بسیار پایین را مجددا پر کرده و با بسته بندی و ظاهرسازی به بازار عرضه می کنند.
با جستجو در اینترنت و با استفاده از کلمه تقلب در روغن موتور ، اخبار بسیاری از این موارد را در سایت های معتبر خبری خواهید دید که ما چند مورد از این اخبار را در لینک های زیر برای شما قرار داده ایم .

 و اما راه حل چیست؟ 

گروه صنعتی زادو در جهت حمایت از مصرف کننده و کاهش قیمت و نیز اطمینان خریدار از اصل بودن محصول، طرح توزیع فروشگاهی محصولات زادو را در سراسر کشور آغاز نموده است.در این طرح، شما با ایجاد فروشگاه ( مغازه ) در منطقه خود و تهیه محصولات بصورت مستقیم از کارخانه (در حجم خرید پایین ولی با حداقل قیمت )اقدام به فروش محصولات خریداری شده به مصرف کننده نهایی ( دارنده خودرو )خواهید کرد.
نکته مهم: همانطور که در اهداف این طرح نیز بطور کامل تشریح داده شد، هدف این طرح فروش محصول با کیفیت و اورجینال و ارائه قیمت مصوب شرکتی همراه با تخفیف ( این تخفیف حاصل کسر هزینه های حمل و نقل و واسطه های تجاری ) می باشد. لذا در طرح فروشگاهی زادو، خدمات تعویض روغن انجام نخواهد شد .  یعنی فروشگاه صرفا روغن موتور و محصولات دیگر را عرضه خواهد کرد و ارائه خدمات تعویض بر عهده مراکز دیگر طرف قرارداد میباشد.

شاید شما تاکنون به فروشگاههای بزرگ در شهر خود مراجعه نموده اید . فروشگاههای زنجیره ای معمولا سعی بر ارائه تمامی نیازمندیها و مایحتاج خریداران را دارند. اگر با دقت بیشتری به این فروشگاهها مراجعه کنید ، خواهید دید که روغن موتور جزو محصولات اصلی در قفسه این فروشگاهها میباشد که معمولا با درصد تخفیف ارائه میشود .( این تخفیف حاصل از کسر واسطه های تجاری است )

نکته قابل ذکر دیگر این است که دغدغه اصلی خریداران روغن موتور در این فروشگاهها این است که روغن موتور خریداری شده را در چه مرکزی می توان تعویض کرد و یا خریدار با پرداخت چه هزینه ای به اتوسرویس ، می تواند روغن موتور خریداری شده را تعویض کند .
در طرح فروشگاهی زادو این مشکل نیز حل شده است .به همراه روغن موتور ،کارت ویژه بانکی تحت نام زادو کارت نیز به خریدار ارائه میگردد که خریدار میتواند با مراجعه به اتوسرویس های طرف قرارداد این کارت ( تعویض روغنی های مجاز کارخانه )، نسبت به تعویض روغن موتورخودرو خود بصورت کاملا رایگان اقدام نمایند .
جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون زادوکارت اینجا را کلیک کنید .

شرایط و امکانات مورد نیاز طرح فروشگاهی زادو : 

در این طرح گروه صنعتی زادو با دارا بودن تجربه یک دهه موفق در فروش محصولات اعم از روغن موتور و محصولات مرتبط اقدام به ایجاد شبکه فروش بصورت فروشگاهی نموده است . با کلیک کردن بر روی لینک زیر برخی از فروشگاههای سراسر کشور را که محصولات زادو را عرضه میکنند را مشاهده خواهید کرد.
جهت مشاهده مراکز عرضه محصولات زادو اینجا را کلیک کنید .

 • در این روش شما با دارا بودن یک مغازه در حداقل ابعاد 12 متر امکان اخذ نمایندگی و مشارکت در طرح فروشگاهی را خواهید داشت .
 • طراحی داخلی فروشگاه اعم از قفسه و تابلو و دیگر ملزومات تبلیغاتی مطابق با برنامه ریزی از قبل تعیین شده به متقاضی اخذ عاملیت فروش پیشنهاد میشود .لازم به ذکراست که متقاضی طرح فروشگاهی میتواند در دوره شش ماهه اولیه قرارداد مطابق با طراحی و سلیقه شخصی خود ، نسبت به افتتاح و بازگشایی فروشگاه اقدام نماید بدیهی است در پایان دوره اولیه و در تمدید قرارداد میبایست مطابق با استانداردهای اعلامی نسبت به تغییرات در فروشگاه اقدام نماید.
 • سرمایه اولیه در شروع این طرح حداقل مبلغ بیست میلیون تومان می باشد که البته این مبلغ با پیش فرض دارا بودن مغازه مطرح میباشد.
 • همانطور که در توضیحات طرح فروشگاهی نیز ذکر شد هدف اصلی از این طرح صرفا فروش محصولات است و نه خدمات لذا نیازی به خدمات تعویض روغن و امکانات تعمیرگاهی وجود ندارد .

امتیازات طرح فروشگاهی زادو:

 • متحدالشکل بودن کلیه فروشگاهها
 • ثابت بودن قیمت کالا در تمامی فروشگاهها
 • سرمایه گذاری مناسب و بازدهی بسیار بالا برای فروشنده
 • ارائه تبلیغات رایگان سراسری برای فروشگاهها
 • محدودیت تعداد فروشگاه در مناطق شهری ،مطابق با جمعیت
 • دوره آموزشی رایگان در جهت تبلیغات و فروش محصولات
 • ارائه محصولات خاص و انحصاری برند زادو در تمایز با دیگر رقبا
 • ارائه خدمات پس از فروش در قالب طرح زادو کارت
 • ارائه پکیج های تبلیغاتی و هدایای خرید به خریداران
 • ثبت نام فروشگاه در سایت ویژه خدمات زادوکارت بصورت سراسری

مختصری پیرامون زادو کارت :

همانطور که گفته شد در طرح فروشگاهی زادو ،خریدار مستقیما به نمایندگی های فروش کارخانه مراجعه می نمایند. مطابق با اصل برندینگ ،در این فروشگاه ها صرفا محصولات گروه صنعتی زادو عرضه می گردد و خریدار اطمینان کامل از اصلی بودن محصول خریداری شده را دارد.در این حالت به همراه خرید محصولات زادو ، کارت ویژه ای تحت عنوان زادو کارت نیز به خریدار به صورت رایگان ارائه می شود که خریدار با ارائه این کارت ( که یک کارت بانکی دارای موجودی نقدی می باشد ) به مراکز تحت پوشش این کارت ، می تواند تعویض روغن خودروی خود را نیز به صورت کاملا رایگان انجام  دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون زادو کارت اینجا را کلیک نمایید.

نکته دیگر با حذف واسطه های تجاری قیمت عرضه شده به خریدار با تخفیف همراه خواهد بود و هدایایی نیز به همرا خرید محصول عرضه میگردد. بدیهی است این هدایا و اشانتیون ها ، معمولا در اتو سرویس ها به صورت جداگانه به فروش می رسد اما در این طرح خریدار تمامی این موارد را به صورت کاملا رایگان تحویل می گیرد.

  نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.